Drie Delftse vazen, waarvan twee 18e eeuws.

Kavel 1021 Drie Delftse vazen, waarvan twee 18e eeuws.
Kavel 1021. Drie Delftse vazen, waarvan twee 18e eeuws.

Drie Delfts aardewerken vazen, waarvan twee18 eeuws. Blauw/wit met florale decors. Gemerkt de Porceleyne Claeuw en de porceleyne fles.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 40, 24 en 17 cm hoog.
Conditie rand en glazuurschade.
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel