Porceleyne Fles crisisbord

Kavel 1020 Porceleyne Fles crisisbord
Kavel 1020. Porceleyne Fles crisisbord

Een 20e eeuws blauw-wit gedecoreerd wandbord. Voorstelling van een botter die een haven binnenkomt. Op de binnenrand de tekst "Door saam te overleggen en 't goede woord te zeggen vaart men altijd wel". Naar een ontwerp van Leon Senf. Op de achterzijde gemerkt Porceleyne Fles Delft, schildersmonogram 'VL', jaarletter 'AR' (1922) en nummer 376.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 34 cm
Conditie Craquele, geen chips of haarlijnenn
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel