Kavel | 587. Duits staand horloge, 19e eeuw |
Omschrijving | Een antiek 19e eeuws Duits staand horloge. Brede, gefineerde kast, kap bekroond met steekwerk. Wijzerplaat gesigneerd 'Fischer gothen'. Met gewichten en slinger |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | |
Startbod | € |
Vorig kavel | Volgend kavel |