Lot divers

Kavel 588 Lot divers
Kavel 588. Lot divers

Lot divers, waaronder een jaren '20 messing dienblad met kristallen blad met stergravure, een 19e eeuwse vijzel met tekst 'Heinrick ter Horst me fecit anno 1607' en een eerste gehalte (925/1000) vergulde zilveren kandelaar, beschadigd.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Dienblad 54,5 x 30,5
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel