Een 19e eeuws tinnen snavelkan.

Kavel 1065 Een 19e eeuws tinnen snavelkan.
Kavel 1065. Een 19e eeuws tinnen snavelkan.

Een antieke Engelse tinnen snavelkan met klepdeksel. Gemerkt James Dixon & sons, 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 47 cm hoog x 22 cm doorsnede
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel