Twee 19e eeuwse Chinese kommen

Kavel 1066 Twee 19e eeuwse Chinese kommen
Kavel 1066. Twee 19e eeuwse Chinese kommen

Lot van twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen, één versierd met decor van kostbaarheden en gemerkt met karaktermerk, één met decor van herten

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel