Een antiek Duits popje

Kavel 884 Een antiek Duits popje
Kavel 884. Een antiek Duits popje

Een antieke pop met papiermaché armen en benen. Voorzien van een porseleinen hoofd. Gemerkt in de nek. Gekleed.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 26 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel