Wortelnoten secretaire

Kavel 885 Wortelnoten secretaire
Kavel 885. Wortelnoten secretaire

Een 20e eeuwse wortelnoten gefineerde secretaire met bronzen beslag, drie laden en binnenwerk met laadjes en kelder, geplaatst op klauwpoten

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 117 cm breed, 63 diep, 100 cm hoog
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel