Een antieke Franse lokeend

Kavel 506 Een antieke Franse lokeend
Kavel 506. Een antieke Franse lokeend

Een antieke Franse houten beschilderde lokeend. Vroeg 20e eeuws. Volkskunst.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 34 cm lang x 25 cm hoog
Conditie Gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel