Een Duits Globe antiek popje

Kavel 507 Een Duits Globe antiek popje
Kavel 507. Een Duits Globe antiek popje

Een Duits antieke pop. Met papiermaché armen en benen en een porseleinen hoofd. Gemerkt Globe, Germany (C 3 H). Gekleed.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 22 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel