Antieke baby pop

Kavel 1015 Antieke baby pop
Kavel 1015. Antieke baby pop

Een antieke baby pop met papiermaché armen en benen. Een porseleinen hoofd, gemerkt op het achterhoofd

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 22 cm lang
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel