Franse pendule, 19e eeuws

Kavel 1014 Franse pendule, 19e eeuws
Kavel 1014. Franse pendule, 19e eeuws

Een antieke 19e eeuwse Franse metalen pendule op marmeren basement met vergulde pootjes. Voorstelling van een vrouw met zwaard naast sierurn (Allegorie van het Recht), met in haar andere hand een plaquette met opschrift 'SACRA DEI CELEBRARE PIVS REGALE TIME IVS'.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 50 cm hoog
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel