Een antieke Kresner pop

Kavel 995 Een antieke Kresner pop
Kavel 995. Een antieke Kresner pop

Een antieke pop met papiermaché armen en benen. Voorzien van een porseleinen hoofd. Gemerkt Kresner nr. 112

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 54 cm lang
Conditie Gebruikssporen.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel