Messing tafelklok en wekker

Kavel 994 Messing tafelklok en wekker
Kavel 994. Messing tafelklok en wekker

Lot van twee 20e eeuwse messing tafelklokjes/wekkertjes, gemerkt ‘Imhof’ en ‘Angelus.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 9 en 16 cm hoog
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel