Een antieke spanen butte.

Kavel 936 Een antieke spanen butte.
Kavel 936. Een antieke spanen butte.

Een antieke spanen butte met ijzeren banden en greep. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 26 cm x 47 cm x 21 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel