Mahoniehouten naaitafeltje, Biedermeier

Kavel 937 Mahoniehouten naaitafeltje, Biedermeier
Kavel 937. Mahoniehouten naaitafeltje, Biedermeier

Een 19e eeuws mahoniehouten gefineerd Biedermeier naaitafeltje met twee lades, op gedraaide poot

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel