Een Frans aardewerken scheerkom.

Kavel 829 Een Frans aardewerken scheerkom.
Kavel 829. Een Frans aardewerken scheerkom.

Een antieke Frans aardewerken scheerkom. Polychroom beschilderd met florale motieven. 19e eeuws of ouder.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 30 cm x 21 cm.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel