Drie qianlong diepe schotels

Kavel 830 Drie qianlong diepe schotels
Kavel 830. Drie qianlong diepe schotels

Drie gelijke 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotels. Blauw/wit met vlinders op de randen en Chinese tuin op het plat.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 23 cm doorsnede
Conditie Haarlijnen en rand chips
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel