Kavel | 830. Drie qianlong diepe schotels |
Omschrijving | Drie gelijke 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotels. Blauw/wit met vlinders op de randen en Chinese tuin op het plat. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 23 cm doorsnede |
Conditie | Haarlijnen en rand chips |
Huidig bod | € 25 |
Verkocht voor | € 25 |
Vorig kavel | Volgend kavel |