Eikenhouten commode

Kavel 819 Eikenhouten commode
Kavel 819. Eikenhouten commode

Een vroeg 19e eeuws eikenhouten commode met gestoken decor van acanthusbladeren en schelpmotieven, met messing beslag, vier laden en gecontourneerd blad

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen blad 88 x 56, hoogte 82 cm
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel