Lot van twee Chinees porseleinen kommen met famille verte decor, gemerkt met zeskaraktermerk. 20e/21e eeuw

Kavel 818 Lot van twee Chinees porseleinen kommen met famille verte decor, gemerkt met zeskaraktermerk. 20e/21e eeuw
Kavel 818. Lot van twee Chinees porseleinen kommen met famille verte decor, gemerkt met zeskaraktermerk. 20e/21e eeuw

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel