Franse 19e eeuwse pendule

Kavel 938 Franse 19e eeuwse pendule
Kavel 938. Franse 19e eeuwse pendule

Een antieke laat 19e eeuws Franse pendule met twee figuren op marmeren basement en metalen krulpootjes. Met twee siervazen met guirlandes en engelen op marmeren basement. Gemerkt op de achterzijde 'fabrication Francaise'

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 49,5 cm hoog
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel