Gietijzeren speelgoed koets

Kavel 692 Gietijzeren speelgoed koets
Kavel 692. Gietijzeren speelgoed koets

Een 20e eeuws gietijzeren speelgoed koets met twee paarden en twee figuren.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 40 cm lang
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel