Glazen karaf met vijf glazen, karaf en twee glazen.

Kavel 1045 Glazen karaf met vijf glazen, karaf en twee glazen.
Kavel 1045. Glazen karaf met vijf glazen, karaf en twee glazen.

Een karaf met vijf bijpassende glazen, een karaf met stop en twee glazen. Allen met emaille verf beschilderd. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Karaffen 22 cm en 18 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen en één glas gelijmd.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel