Twee gietijzeren haardblokken

Kavel 1046 Twee gietijzeren haardblokken
Kavel 1046. Twee gietijzeren haardblokken

Lot van twee 19e eeuwse gietijzeren haardblokken, bekroond met een leeuw.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 35 cm
Conditie Beschadiging ornament vooraan
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel