Grote halspiegel

Kavel 607 Grote halspiegel
Kavel 607. Grote halspiegel

Een grote 20e eeuwse facetgeslepen halspiegel in vergulde lijst, 145 x 85 cm

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 145 x 85 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel