Vijf steengoed kruiken

Kavel 608 Vijf steengoed kruiken
Kavel 608. Vijf steengoed kruiken

Lot van vijf steengoed kruiken, waaronder een 18e eeuwse Nederlandse baardmankruik, gerestaureerd

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel