Houten doos met opticiensglazen

Kavel 700 Houten doos met opticiensglazen
Kavel 700. Houten doos met opticiensglazen

Houten doos gevuld met opticiensglazen in verschillende sterktes, gemerkt ‘Gudendag opiticien de la cour Kalverstraat Amsterdam’. Eind 19e eeuws of vroeg 20e eeuws

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel