Lot divers porselein

Kavel 699 Lot divers porselein
Kavel 699. Lot divers porselein

Lot divers porselein: een 19e eeuwse blauw-wit gedecoreerde kastvaas met deksel en gemerkt met vierkaraktermerk, gelijmde chip op vaas. Zes japanse kopjes, goede staat. Kangxi kop en schotel met landschapsdecor, schoteltje gelijmd, kopje in goede staat. Twee famille verte kommen, gelijmd. Drie 18e eeuwse Kangxi Famille Rose borden met onderglazuur wit en decor van vogel, één gelijmd, één gekramd, één in goede staat. Twee blauw-witte Kangxi borden met vlakverdeling, gelijmd. En een 18e eeuws imari olie- of azijnkannetje, gelijmd en niet bijpassende deksel.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte vaas 27,5 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel