Indiase beschildering op papier

Kavel 662 Indiase beschildering op papier
Kavel 662. Indiase beschildering op papier

Een antieke 19e eeuwse Indiase beschildering op papier, erotische Kama Sutra voorstelling. Gemerkt met lakzegel.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 15,5 x 10 cm, lijst 20 x 15 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel