Kavel | 662. Indiase beschildering op papier |
Omschrijving | Een antieke 19e eeuwse Indiase beschildering op papier, erotische Kama Sutra voorstelling. Gemerkt met lakzegel. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | 15,5 x 10 cm, lijst 20 x 15 cm |
Huidig bod | € 15 |
Verkocht voor | € 15 |
Vorig kavel | Volgend kavel |