Japans imari trekpotje, 18e eeuws

Kavel 1017 Japans imari trekpotje, 18e eeuws
Kavel 1017. Japans imari trekpotje, 18e eeuws

Een 18e eeuws Japans Imari trekpotje, Edo periode, met onderglazuur blauw en bovenglazuur rood en goud decor van bloemen, met reliëf, met bloemvormige knop. Tuit gerestaureerd met zilveren montuur.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 8,5 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel