Niervormig intarsia driepoots tafeltje

Kavel 1018 Niervormig intarsia driepoots tafeltje
Kavel 1018. Niervormig intarsia driepoots tafeltje

Een antiek vroeg 20e eeuws niervormig bijzettafeltje met intarsia ingelegd blad, voorstelling van bloemen en strikmotief, en koperen rand. Op driepoots voet. Op de onderzijde gemerkt 'Made in Grand Rapids, Michigan'

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel