Kasteelstoel

Kavel 854 Kasteelstoel
Kavel 854. Kasteelstoel

Een laat 19e eeuwse kasteelstoel met bruin lederen bekleding en fraai gestoken leeuwenkoppen op de armleuningen

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 101 cm hoog
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel