Vier tegels, 17e eeuw

Kavel 853 Vier tegels, 17e eeuw
Kavel 853. Vier tegels, 17e eeuw

Vier antieke tegels, blauw decor van dieren, waaronder konijn, haas en geit, met in medaillon met Wanli-stijl hoekmotief. Rotterdam, 17e eeuw

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Tegels 13 x 13 cm, totaal 26,5 x 26,5 cm
Conditie Enkele restauraties
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel