Lemster spreukschoteltje 'zorg is zegen'

Kavel 916 Lemster spreukschoteltje 'zorg is zegen'
Kavel 916. Lemster spreukschoteltje 'zorg is zegen'

Een antiek 19e eeuws Lemster aardewerken spreukbordje met tekst 'Zorg is zegen'

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede 21 cm
Conditie Goede staat, ongerestaureerd
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel