Lot Chinees porselein

Kavel 801 Lot Chinees porselein
Kavel 801. Lot Chinees porselein

Lot divers Chinees porselein, waaronder een Kangxi schotel (27,5 cm) met floraal decor, gemerkt met zeskaraktermerk, met hoek gelijmd, en een Amsterdams Bont kom, Qianlong, met kleine randbeschadigingen. Met daarbij 11 18e en 19e eeuwse koppen en vier schotels, 18e/19e eeuw.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel