Vier tegels, 17e eeuw

Kavel 802 Vier tegels, 17e eeuw
Kavel 802. Vier tegels, 17e eeuw

Vier antieke 17e eeuwse ornamenttegels, polychroom decor met stermotief

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Tegels 13 x 13 cm, totaal 26,5 x 26,5 cm
Conditie Enkele restauraties
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel