Kavel | 802. Vier tegels, 17e eeuw |
Omschrijving | Vier antieke 17e eeuwse ornamenttegels, polychroom decor met stermotief |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 3 |
Afmetingen | Tegels 13 x 13 cm, totaal 26,5 x 26,5 cm |
Conditie | Enkele restauraties |
Huidig bod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |