Lot divers 19e eeuws koperwerk

Kavel 513 Lot divers 19e eeuws koperwerk
Kavel 513. Lot divers 19e eeuws koperwerk

Lot divers 19e eeuws koperwerk: een roodkoperen emmer met koperen deksel en twee grepen, een genagelde geelkoperen pan met ijzeren steel, een gekuipte houten ton, een roodkoperen wateremmer en een geelkoperen emmer (beschadigd).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste emmer 42,5 cm hoog
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel