Lot divers aardewerk

Kavel 893 Lot divers aardewerk
Kavel 893. Lot divers aardewerk

Lot divers aardewerk, bestaande uit negen polychroom gedecoreerde Tichelaar Makkum schoteltjes en kommetjes en divers Royal Copenhagen, model Blue Fluted. Betreft twee mokkakopjes met schoteltjes (model 1038), twee boterschoteltjes (504), twee theekopjes met één schoteltje (nr. 1035), een waxinelichthouder (nr. 1015), twee losse schoteltjes (nr. 1145), beide met chips en een langwerpig schaaltje (1115). Met daarbij een 19e eeuwse +Saksische porseleinen tazza, gemerkt Eduard Liebmann.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Tazza doorsnede 23 cm
Conditie Schoteltjes 1145 beide met chip, twee schotels Tichelaar tevens met chip
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel