Zes stoelen, Renaissancestijl

Kavel 892 Zes stoelen, Renaissancestijl
Kavel 892. Zes stoelen, Renaissancestijl

Lot van zes 19e eeuwse eikenhouten stoelen, Renaissancestijl, met lederen bekleding. Met gestoken leeuwenmascarons en ornamentiek, het leder met voorstelling van griffioenen.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel