Lot diverse Hollandse tegels.

Kavel 568 Lot diverse Hollandse tegels.
Kavel 568. Lot diverse Hollandse tegels.

Een lot met diverse Hollandse tegels. Blauw/wit met diverse decoraties, waaronder een 18e eeuwse met een decor van een engel met hoorn.

Taxatiewaarde € 30 - € 50
Afmetingen 13 cm x 13 cm en 30 cm x 15 cm.
Conditie Enkele beschadigheden
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel