Tien stuks Chinees 19e / 20e eeuws porselein

Kavel 567 Tien stuks Chinees 19e / 20e eeuws porselein
Kavel 567. Tien stuks Chinees 19e / 20e eeuws porselein

Lot van tien stukken Chinees porselein. Polychroom met diverse decors van bloemen en insecten. Laat 19e en vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Grootste schotel 24 cm doorsnede en dekselpot 14 cm hoog.
Conditie Diverse rand chips
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel