Marmeren pendule met twee sierurnen

Kavel 898 Marmeren pendule met twee sierurnen
Kavel 898. Marmeren pendule met twee sierurnen

Een laat 19e eeuwse Franse marmeren pendule met twee sierurnen. Wijzerplaat gemerkt 'Charvet Ainé Oger de la Ville Lyon'. Het uurwerk gemerkt 'S. Marti Medaille de Bronze'

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 46,5 cm hoog
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel