Twee spiegels in lijsten.

Kavel 897 Twee spiegels in lijsten.
Kavel 897. Twee spiegels in lijsten.

Een octonale spiegel in een lijst met achterglas geschilderde florale decors en een vierkante gefacetteerde spiegel in een houten met been ingelegde lijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 61 cm x 48 cm. 53 cm x 41 cm.
Conditie Enkele rand beschadigingen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel