Meine Visser (1946-2023) Een houten gestoken en Hindelooper beschilderd schooltas

Kavel 967 Meine Visser (1946-2023) Een houten gestoken en Hindelooper beschilderd schooltas
Kavel 967. Meine Visser (1946-2023) Een houten gestoken en Hindelooper beschilderd schooltas

Een gestoken houten en Hindelooper beschilderde schooltas. Met een gestoken voorstelling van een vogel en rondom florale decors. Vervaardigd en beschilderd door Meine Visser. (1946-2023)

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 31 cm x 23 cm x 41 cm hoog
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel