Twee Meiji periode Japans cloisonné vaasjes

Kavel 968 Twee Meiji periode Japans cloisonné vaasjes
Kavel 968. Twee Meiji periode Japans cloisonné vaasjes

Twee Japans cloisonné op messing baluster vaasjes met smalle hals. Met zilverdraad opgelegd en zeer fijn floraal motief op een donker blauw veld. Niet gemerkt. Meiji periode, vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 15,5 cm hoog.
Conditie Één beschadigd.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel