Miniatuur fornuisje, 19e eeuws

Kavel 831 Miniatuur fornuisje, 19e eeuws
Kavel 831. Miniatuur fornuisje, 19e eeuws

Een antiek gietijzeren miniatuur fornuisje, gebruikt als demonstratiemodel aan het eind van de 19e eeuw. Gemerkt ‘Muster-Schutz’

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel