NAW bordje

Kavel 924 NAW bordje
Kavel 924. NAW bordje

Een 20e eeuws koudbeschilderd aardewerken bordje, gemerkt N.A.W. Workum. Vermoedelijk Jan Welles.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 20 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel