Twee Delfs aardewerken bloempotten, 17/18e eeuws

Kavel 925 Twee Delfs aardewerken bloempotten, 17/18e eeuws
Kavel 925. Twee Delfs aardewerken bloempotten, 17/18e eeuws

Twee Delfts 18e eeuwse aardewerken bloempotten. Beide met Chinoiserie decors. Één met bloemen rondom en één met rustende lijzen in de tuin.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 19 en 23 cm doorsnede en 16 cm hoog.
Conditie Beschadigingen, gelijmd aan de randen en een scheur
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel