Porseleinen sculptuur, dame

Kavel 553 Porseleinen sculptuur, dame
Kavel 553. Porseleinen sculptuur, dame

Een 20e eeuws porseleinen sculptuur, voorstelling van een vrouw op stoel. Gemerkt gekroonde N (Heubach of Capodimonte)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel