Tafelpendule, ca. 1870

Kavel 552 Tafelpendule, ca. 1870
Kavel 552. Tafelpendule, ca. 1870

Een grote antieke 19e eeuwse zamakken tafelklok, moeder met kind, met marmeren ornamenten. Gesigneerd op de wijzerplaat J. Neubauer a Verviers

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 60 cm hoog
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel